שיטת TAT

מתן לוי טיפול בהתפרצויות זעם מתן לוי טיפול בכעס

שיטת TAT

איך שיטת TAT עזרה לי ואיך היא תעזור גם לך


מה זו שיטת TAT?

מי שמע על זה בכלל?

האמת, שגם אני עד לפני מספר שנים לא הכרתי את שיטת TAT. אני הגעתי לשיטת TAT די במקרה אחרי שפשוט ראיתי תוצאות מדהימות אצל בן משפחה קרוב ופשוט ניסיתי אותה על עצמי.היו לי התפרצויות זעם נוראיות, חרדות ופחדים ופשוט השתחררתי מהם אחרי מספר לא רב של טיפולים בשיטת TAT.

היו לי התפרצויות זעם נוראיות, חרדות ופחדים ופשוט השתחררתי מהם אחרי מספר לא רב של טיפולים בשיטת TAT.

אז מה זו בכלל שיטת TAT ואיך היא הגיע לעולם שלנו. אז קודם כל שיטת TAT היא שיטה חדשנית. זאת אומרת TAT זו לא שיטה סינית עתיקה ולא משהו איזשהו משהו על טבעי שהמציא איזה הודי לפני אלפיים שנה. שיטת TAT זו טכניקה חדשנית. אני רגיל לתת כמשל את הפלאפון שממש שינה לנו את החיים. אם פעם כדי להתקשר לחבר באמצע הרחוב היינו צריכים לחפש טלפון ציבורי ולחכות בתור היום אנחנו פשוט מניפים את האצבע על המסך ומדברים. במקום טיפול פסיכולוגי שלוקח חודשים ארוכים ואפילו שנים ולא תמיד פותר את הבעיות. שיטת TAT היא טכניקה שעובדת מהר יותר ופשוט יותר.

שיטת הTAT החדשנית הומצאה לפני כעשרים ואחת שנה ע"י טאפאס פלמינג מארה"ב. בימים אלו ממש הולכת שיטת TAT וצוברת תאוצה בעולם כולו וגם בישראל.

איך זה עובד? ממש כמו שפרסומות עובדות. פרסומת אחת משפיעה עלינו יותר מאשר הרצאה של חצי שעה. הסיבה היא שהפרסומות משפיעות ישירות על תת המודע שלנו. וזה עובד מצויין... גם שיטת הTAT היא טכניקה שמשפיעה ישירות על תת המודע.

ההשפעה של שיטת TAT היא כה גדולה שאחרי סדרת טיפולים מוצלחים כבר קשה יהיה לך לזכור מה היה פעם. היום אשתי הזכירה לי איך עד לפני מספר לא רב של שנים היו לי התפרצויות זעם תכופות בסיטואציה מסוימת ואני אפילו לא זכרתי.

השינוי שעברתי בזכות שיטת TAT הוא מדהים ואת המתנה הזאת אני שמח להעביר הלאה. ולטפל בעוד הרבה אנשים ולעזור להם לחזור לעצמם ולהיות טובים יותר, רגועים ושלוים יותר.

אשמח לתת לך 17 דקות של ייעוץ טלפוני. אפשר להשאיר אצלי את הפרטים כבר עכשיו ואחזור אליך בהקדם.

להתראות

מתן

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)
מתן לוי טיפול בכעסתודה מתן! אחרי טיפול אחד איתך בשיטת TAT התקפי הזעם פשוט נעלמו

א.ד. מירושלים

  • מתן לוי - מוסמך TAT proffesional
  • פנה עכשיו לשיחת יעוץ ללא עלות
  • 072-2330040 | 052-3262297
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה