מתן לוי טיפול בהתפרצויות זעם מתן לוי טיפול בהתקפי

התקפי זעם???

להיפטר מהתקפי זעם בלי לריב עם עצמך

  • קרא עכשיו איך נפטרתי מהתפרצויות הזעם שהיו לי
  • ואיך זה יקרה גם לך


התקף הזעם שלי היה הפעם חזק מהרגיל. התפרצתי בעצבים. חובט בספה בצורה מפחידה. תופס את עצמי שלא אגרום נזק לאף אחד. ואז שוב אותו מפח נפש שמגיע אחרי כל התקפי הזעם. ושוב מאמצים לפייס, כמו אחרי כל התקפי הזעם שחויתי. שוב מבטיח שלא אעשה זאת שוב, ושוב התקפי הזעם שלי חוזרים ונשנים.


אחרי כמה טיפולים שעברתי התקפי הזעם פשוט נעלמו. אני כבר לא אותו אדם מכונס ששומר ושומר בלב עד... להתקף הזעם הבא. אפשר לומר שקיבלתי מתנה לכל החיים לא רק לחיות בלי ההתקפים האלו אלא פשוט להיות רגוע יותר עם חיים בלי כעס.


אם התקפי זעם מלוים גם אותך. אם חשוב לך לשים סוף להתקפי הזעם. להיות אדם בעל בחירה שמסוגל לשלוט בעצמו ולא לתת להתקפי הזעם לשלוט בך. חשוב לי לומר לך שיש פיתרון. פיתרון שעזר לי אישית, ושינה לי את החיים.


אבל לפני שאגיע לפיתרון לכל התקפי הזעם הללו חשוב לי להבהיר כמה דברים. אם חוית בעצמך התקפי זעם וודאי ידוע לך שזה לא פשוט בכלל לעצור אותם. ולכן אני לא הולך ללמד אותך עוד דרך לשלוט בעצמך. לא אלמד אותך עוד שיטה להרגע. וגם לא אציע לך לבוא לסדנה עם עוד אנשים ולשתף אותם בתחושות הקשות שיוצרים בך התקפי הזעם.


הדבר המעניין הוא שהנסיון לשלוט על התקפי הזעם מניח שהם קיימים. אם אתה מנסה לשלוט במשהו להילחם במשהו סימן שהוא מוצדק. אבל למה שבכלל יהיה לך כזה התקף זעם? למה לסבול פעמיים? פעם אחת מהתקפי זעם ופעם שניה מהמלחמה איתם והנסיון לשלוט בהם. אם נטפל בסיבה להתקפי הזעם – התקפי הזעם פשוט ייעלמו. וזה מה שפתר אצלי את הבעיה.


אחרי מספר טיפולים בשיטת TAT כבר הרגשתי את השינוי. יותר נכון הסביבה שלי הרגישה... התקפי הזעם פשוט נעלמו. ובכלל נהפכתי לאדם רגוע יותר. והיום אני עוזר להרבה אנשים להיפטר מהתקפי הזעם שלהם.


זה יקרה גם לך. אחרי מספר מפגשים, ולפעמים אחרי מפגש אחד, השינוי כבר יתחולל בך. התקפי הזעם פשוט יעלמו – לתמיד. זה יקרה גם לך ממש כמו שזה קרה לי. בלי להילחם בהתקפי הזעם ובלי לנסות להשתלט. פשוט פגיעה בול בשורש של התקפי הזעם שלך. וריפוי של הפצע שגורם להתקפי הזעם כל פעם מחדש. אחרי שהפצע יתרפא התקפי הזעם יעלמו מעצמם. הרוגע והשלווה ימלאו אותך. שמחה שלווה ורוגע.


אני ממליץ לך למלא את הפרטים למטה כבר עכשיו, ולחזות בפלא, לראות בעצמך איך התקפי הזעם פשוט נעלמים.

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)
מתן לוי טיפול בכעסתודה מתן! אחרי טיפול אחד איתך התקפי הזעם פשוט נעלמו

א.ד. מירושלים

  • מתן לוי, טיפול בהתקפי זעם - מוסמך TAT
  • פנה עכשיו לשיחת יעוץ ללא עלות
  • 072-2330040 | 052-3262297
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה