מתן לוי שליטה בכעסים מתן לוי שליטה בכעסים

שליטה בכעסים

מנסה שוב ושוב להשיג שליטה בכעסים וללא הצלחה?

  • קרא עכשיו איך העלמתי את הכעס שלי ואיך זה יוכל לקרות גם לך


הכעסים משתלטים עליך? קשה לך עם עצמך, עם הכעס שלך? רוצה להשיג שליטה בכעסים? רוצה להעביר את השליטה בכעסים לידייך שלך? רוצה להרגיש טוב עם עצמך, לדעת שהשליטה בכעס בידיים שלך?

הרבה זמן ניסיתי למצוא דרך להשיג שליטה בכעסים בצורה מוחלטת, והמאבק היה קשה ומסובך. ניסיתי לעצור את עצמי, לספור שלושים שניות, פשוט ללכת בלי להגיב, להיות חזק ולהשיג שליטה בכעסים שלי. אבל זה פשוט לא עבד.

הדבר המעניין הוא שככל שניסיתי להשיג יותר שליטה בכעסים כך הלכו הכעסים והתגברו. ככל שניסיתי להילחם עם עצמי כך המלחמה הזאת היתה קשה יותר, והכעסים פשוט שלטו בי...

אחרי שנסיון השליטה בכעסים לא הצליח לי, ניסיתי דרכים אחרות. ניסיתי לטפל בשורש של הכעס בסיבות שבגללן אני כועס. שמעתי כל מיני נאומים והסברים למה לא כדאי לכעוס על דברים כאלו פעוטים, למה זה כל כך טפשי לכעוס על דברים כאלו. ולמה אני חייב להשיג שליטה בכעסים שלי אחרת זה יפגע בבריאות שלי. אני בהחלט הבנית שאני סתם מבזבז זמן ואנרגיה על הכעסים שלי ושאני ממש טפשי שאני כועס על דברים כאלו אבל זה לא עזר – אני המשכתי לכעוס בלי טיפת שליטה בכעסים האלו.

ואז הגעתי ממש לא בכוונה לשיטת טיפול חדשנית, שיטת TAT .באמצעות השיטה הזאת לטיפול בכעס הבנתי שאני לא צריך לנסות להשיג שליטה בכעסים. כי ככל שאני מנסה לשלוט בכעסים שלי אני למעשה מכיר בזכות קיומם. אני אומר לתת המודע שלי "יש לך כעס חייבים לגרש אותו ולשלוט עליו". וכשאני מנסה להילחם בכעס הוא נלחם בי חזרה. ככל שאני מנסה להתעלם מהמחשבות של הכעס ולשלוט בכעסים המחשבות שבות ועולות. הם צועקות לי כאילו מתוך האדמה: "אנחנו קיימות – למה את המתעלם מאיתנו"?

אז איך הצלחתי להיפטר מהכעס? פשוט טיפלתי בשורש שלו, בסיבות הכי עמוקות בתת המודע. ברגע שהסיבות נעלמו גם הכעס נעלם. כבר לא הייתי צריך לנסות להשיג שליטה בכעסים – כי הכעסים נעלמו.

אני שמח לבשר לך שהסוף לנסיונות הקשים לשליטה בכעסים כבר מגיע. ואחרי מספר לא רב של טיפולים כבר לא יהיו לך כעסים לשלוט עליהם. כל כך הרבה רוגע ייכנס לחיים שלך שכל הסובבים אותך לא יבינו מה קרה לך. איך זה שאדם כזה כעסן הפך להיות רגוע שמח ושכיף להיות בחברתו. לא יהיו לך לא כעסים ולא שליטה בכעסים, אלא פשוט רוגע ושלווה אמיתיים.

תוכל להשאיר את הפרטים שלך כאן למטה, לקבל ממני 17 דקות ייעוץ, להתחיל בדרך חדשה שתמנע ממך את הצורך לשליטה בכעסים.

להתראות

מתן

מתן לוי טיפול בכעסכבר לא הייתי צריך לשלוט בכעס שוב ושוב - תודה מתן!

מ.ר. מירושלים

  • מתן לוי - מוסמך TAT proffesional
  • פנה עכשיו לשיחת יעוץ ללא עלות
  • 072-2330040 | 052-3262297
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה